Openingstijden 2021

Beste bezoekers,

Vanaf 18 oktober is er een ander rooster i.v.m. de herfstvakantie
zie roosterwijzigingen

 Zwembad Duran

 

Rooster Recreatief en Banen zwemmen seizoen 2021-2022

Vanaf 25 september 2021

 

Maandag

08.00-09.30 uur Banen zwemmen
09.30-10.30 uur Vrouwen zwemmen( vier banen) en vrouwen zwemles (diep en ondiep)
10.30-12.00 uur Banen zwemmen/zwangerschapszwemmen
12.30-15.15 uur Recreatief zwemmen (drie banen), Banen zwemmen(drie banen) 12.30-13.30 uur Baby vrij zwemmen (instructiebad)
14.00-14.30 uur Meer Bewegen Voor Ouderen
16.45-18.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
20.00-21.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)

Dinsdag

07.00-08.00 uur Banen zwemmen (drie banen beschikbaar)
08.00-09.00 uur Banen zwemmen
13.15-15.15 uur Recreatief zwemmen (drie banen), Banen zwemmen(drie banen) 16.45-18.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
20.00-21.15 uur Banen zwemmen

Woensdag

08.00-09.00 uur Banen zwemmen
11.00-11.45 uur Recreatief zwemmen (drie banen), Banen zwemmen(drie banen) alleen diep
11.45-13.00 uur Banen zwemmen (diepe bad, vier banen beschikbaar)
16.30-16.45 uur Banen zwemmen (twee middelste banen beschikbaar)
16.45-17.15 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
17.15-18.00 uur Banen zwemmen (twee middelste banen)

Donderdag    

07.00-08.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
08.00-09.00 uur Banen zwemmen
11.00-12.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar) en volwassen zwemles
12.30-15.15 uur Recreatief zwemmen (drie banen), Banen zwemmen(drie banen) alleen diep
20.15-22.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)

Vrijdag

08.00-12.00 uur Banenzwemmen
10.00+10.30 uur Meer bewegen voor ouderen
12.30-14.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
14.00-15.15 uur Recreatief zwemmen (drie banen), Banen zwemmen(drie banen)
16.30-17.15 uur Banen zwemmen (twee middelste banen beschikbaar)
17.15-18.00 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)

Zaterdag     

09.00-11.15 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)

Zondag

10.00-12.15 uur Banen zwemmen (vier banen beschikbaar)
12.15-13.30 uur Recreatief zwemmen
13.30-14.00 uur Recreatief zwemmen (vijf banen beschikbaar)
14.00-15.00 uur Recreatief zwemmen (vier banen beschikbaar)

Coronamaatregelen

  • Blijf thuis als je de afgelopen 24 uur een van de volgende (ook milde!) symptomen hebt: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts;
  • Blijf thuis als iemand in jouw huishouden koorts (vanaf 38°C) en/of benauwdheidsklachten heeft. Als iedereen 24 uur geen klachten heeft, mag je weer sporten en naar buiten;
  • Blijf thuis als iemand in jouw huishouden positief getest is op het nieuwe coronavirus (COVID-19). Omdat je tot 14 dagen na het laatste contact met deze persoon nog ziek kunt worden, moet je thuis blijven tot 14 dagen na het laatste contact waarop deze persoon nog besmettelijk was (volg hierin het advies van de GGD); 
  • Blijf thuis als je het nieuwe coronavirus hebt gehad (vastgesteld met een laboratoriumtest) en dit in de afgelopen 7 dagen is vastgesteld;
  • Blijf thuis als je in thuisisolatie bent omdat je direct contact hebt gehad met iemand waarbij het nieuwe coronavirus is vastgesteld;
  • Ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts;
  • Houd 1,5 meter afstand van iedere andere persoon buiten jouw huishouden (uitzondering voor kinderen tot en met 12 jaar onderling);
  • Hoest en nies in je elleboog en gebruik papieren zakdoekjes;
  • Was de handen met water en zeep als je handen mogelijk besmet zijn: na het aanraken van objecten waar veel mensen aanzitten (deurknoppen, pinapparaten, afstandsbediening, etc.); na een toiletbezoek; na hoesten, niezen in de handen; na het snuiten van de neus;
  • Vermijd het aanraken van je gezicht;
  • Schud geen handen.

 

Zwemles voor kinderen

Maandag watervrij15.30-16.15blijft10min. van te voren naar binnen
Bodem II15.40-16.2515.45-16.305min. Voor het einde van de les naar binnen
15.50-16.5015.30-16.30
C16.00-17.0015.45-16.45
Instructie16.15-17.00blijft
 Bodem I16.25-17.1016.45-17.30
Diep16.50-17.3516.30-17.15
Bodem II17.00-17.4517.15-18.00
Diep17.05-17.5016.45-17.30
Instructie17.10-17.5517.00-17.45
Bodem I17.15-18.0017.30-18.15
DinsdagB en C07.00-08.00blijft
watervrij15.30-16.15blijft
Bodem II15.40-16.2515.30-16.15
15.50-16.5015.45-16.45
Zwemvaardigheid16.00-17.0015.30-16.30
Instructie16.15-17.0016.00-16.45
Bodem I16.25-17.1016.15-17.00
Diep16.50-17.3516.30-17.15
Instructie17.10-17.5516.30-17.15
Bodem I17.15-18.0016.45-17.30
Quick17.15-18.45blijft
Diep17.15-18.00
Woensdag Diep13.30-14.15blijft
Instructie13.35-14.2013.45-14.30
Bodem I13.40-14.2513.30-14.15
Bodem II13.45-14.30blijft
selectiegroep maandag14.30-15.30 blijft
C15.30-16.30blijft
B15.40-16.4015.30-16.30
Instructie16.30-17.15blijft
Bodem I16.30-17.15blijft
Diep16.45-17.3016.30-17.15
Bodem II17.15-18.00blijft
zwemvaardigheid*17.15-18.15blijft
DonderdagInstructie7.00-7.45blijft
Bodem II7.00-7.45blijft
Watervrij15.30-16.15blijft
Bodem II15.40-16.2515.45-16.15
B15.50-16.5015.30-16.30
Zwemvaardigheid16.00-17.0015.45-16.45
Instructie16.15-17.00blijft
Bodem I16.25-17.1016.45-17.30
Diep16.35-17.2016.30-17.15
Quick17.15-18.45blijft
VrijdagWatervrij15.30-16.15blijft
selectiegroep*15.35-16.3515.45-16.45
Bodem II15.40-16.2515.45-16.30
B15.50-16.5015.30-16.30
C16.00-17.0016.15-17.15
Instructie16.15-17.00blijft
Bodem I16.25-17.1016.30-17.15
Diep16.35-17.20 16.30-17.15
Diep17.05-17.5017.15-18.00
Quick17.15-18.45blijft
ZaterdagWatervrij8.00-8.45blijft
Bodem I8.10-8.5508.00-08.45
Instructie8.55-9.4009.00-09.45
Bodem II9.00-9.4509.15-10.00
Bodem I 9.05-9.5009.00-09.45
Diep9.15-10.00blijft
Instructie9.40-10.2509.45-10.30
Bodem I9.50-10.3509.45-10.30
Diep10.00-10.45blijft
Watervrij10.25-11.1010.30-11.152 groepen
Instructie10.35-11.2010.30-11.15
Selectiegroep10.45-11.45blijft
B11.15-12.15blijft
C12.15-13.15 blijft
Quick11.45-13.15blijft
ZondagWatervrij9.00-9.45blijft
Instructie9.45-10.3010.00-10.45
Bodem I9.55-10.4010.00-10.45
Bodem II10.00-10.4509.45-10.30
Diep10.05-10.5009.45-10.30
Instructie10.30-11.1510.45-11.30
Bodem I10.40-11.2510.45-11.30
Bodem II10.45-11.3510.30-11.15
Diep10.50-11.3510.30-11.15
B11.15-12.15blijft
Watervrij11.25-12.10

11.30-12.15

Bodem II11.35-12.2011.15-12.00